Burak Yılmaz'dan kötü haber!Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde Vodafone Park’ta Braga ile oynayacağı maçın hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bu sabah yaptığı antrenmanla başladı. Ankaragücü maçında sakatlanan Burak Yılmaz'ın Braga ve Galatasaray maçlarında oynayamayacağı açıklandı.

Antrenmana; Dorukhan Toköz, Gökhan Gönül, Georges N'Koudou ile dünkü maçta sakatlanan Burak Yılmaz katılmadı. Victor Ruiz ile Oğuzhan Özyakup takımdan ayrı çalıştı.

Ankaragücü maçında sakatlanan Burak Yılmaz'ın Braga ve Galatasaray maçlarında oynayamayacağı açıklandı. Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde meydana getirilen antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, sahada meydana getirilen ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışması ile başladı. Dünkü maçta oynayan futbolcular rejenerasyon çalışması ile antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise pas çalışması, 5’e 2 çalışması ve dar alanda oyun kontrol pas çalışması yaptı. İdman, yarım sahada meydana getirilen çift kale maç ve şut çalışması ile bitti.

Yarını izinli geçirecek Beşiktaş, Braga maçı hazırlıklarına 22 Ekim Salı günü saat 18.00’de yapacağı antrenmanla devam edecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar