Avcı'dan TeşekkürSporda Manşet Dergisi'nin Yayın Sahibi Müslim Akil Avci, kişisel Facebook hesabından bir açıklama yayınlayarak Sporda Manşet'in 4. yılını kutladı ve emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. İşte o açıklama;

"Bugün 5 Aralık 2017. 4 yıl önce bugün kısıtlı imkânlarla bir internet sitesi kurmak için resmi işlemlere başlayıp tamamladım. Tek başıma çıktığım bu yolda internet sitesi olarak devam ettim. Tarihler Ağustos 2014'i gösterdiğinde "Sporda Manşet" ismini artık bir dergide kullanmam gerektiğini düşünüp yayın hayatımıza hiç yazarı olmayan bir dergi olarak başladık. Gün geçtikçe güzel bir ekip kurup daha güzel işler yapmak için çabaladık. Bu zorlu süreçlerin sonunda bugün TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK E-SPOR DERGİSİ olarak hizmet veriyoruz. Bu başarıda uzman ekibimizin emeği ziyadesiyle fazladır.
Bugün buralara gelmemizde her vakit katkısını esirgemeyen başta babam Nurettin Avcı ve abim Muhammet Ali Avcı olmak üzere değerli aile üyelerime teşekkürü borç olarak bilirim.
Yaklaşık 3,5 yıldır benimle pes etmeden çalışan değerli Naz Kuran 'a özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Bu güne kadar Sporda Manşet'e gönül ve destek veren herkese minnettarım. Sporda Manşet Dergisi'nin kıymetli ekibine de buradan teşekkürlerimi sunarım.

#SpordaManşet4Yaşında

Müslim Akil Avci
Sporda Manşet Dergisi Yayın Sahibi"

Yorum Gönder

0 Yorumlar